Hold og trænere - Børne- og ungdomsafdelingen

Her finder du en oversigt over alle hold i Tårup IF's børn- og ungdomsafdeling med kontaktoplysninger på trænere samt links til resultater

Træningstider


Tirsdag og torsdag fra kl. 17.00 - 18.30

Resultater


Anders Aalund

Anders Aalund

Træner 28 59 50 72
1992aalund@gmail.com
Nicolaj Bak

Nicolaj Bak

Træner 31 34 41 37
niko6927@gmail.com
Mikkel Bisgaard

Mikkel Bisgaard

Træner 31 69 69 34
bisgaard.13@live.dk

Træningstider


Mandag fra kl. 17.00 - 18.30 og torsdag fra 17:00 - 19:00

Resultater


Michael Aagesen

Michael Aagesen

Træner 21 57 06 41
michaelnaagesen@hotmail.com
Rasmus Mikkelsen

Rasmus Mikkelsen

Assistenttræner 22 92 05 78
rtmrasmus@gmail.com
Frederik Bredlund

Frederik Bredlund

Assistenttræner 27 63 16 28
frederik.bredlund@yahoo.dk

Træningstider


Mandag og onsdag fra kl. 16.30 - 18.00

Resultater


Mikkel Nielsen

Mikkel Nielsen

Træner 24 42 01 71
mikkel.nielsen76@gmail.com
Rasmus Lyngholm

Rasmus Lyngholm

Assistenttræner 23 27 32 24
rasmus@landlyst4x4.dk

Træningstider


Mandag og onsdag fra kl. 16.30 - 18.00

Resultater


Steen Pilegaard

Steen Pilegaard

Træner 60 16 69 68
steenvicki@gmail.com

Træningstider


Mandag og torsdag fra kl. 16.30 - 18.00

Resultater


Træningstider


Tirsdag og torsdag fra kl. 16.30 - 17.30

Resultater


U8 Drenge, 5M C

Camilla Hedegaard Jensen

Camilla Hedegaard Jensen

Træner 28 55 28 90
camillahedegaardjensen@hotmail.com

Træningstider


Tirsdag og torsdag kl. 17.00-18.30

Resultater


U15 Piger, 8M


Puk Quist-Nielsen

Puk Quist-Nielsen

Træner 25 29 40 62
quist-nielsen@privat.dk
Kristian Sohnesen

Kristian Sohnesen

Træner 42 30 56 61
kristiansoh@hotmail.com
Andreas Poulsen

Andreas Poulsen

Træner 40 27 81 20
Andreas-1809@hotmail.com

Træningstider


Tirsdag og torsdag fra kl. 17.00 - 18.30

Resultater


U12 Piger, A

 

Puk Quist-Nielsen

Puk Quist-Nielsen

Træner 25 29 40 62
quist-nielsen@privat.dk
Kristian Sohnesen

Kristian Sohnesen

Træner 42 30 56 61
kristiansoh@hotmail.com
Andreas Poulsen

Andreas Poulsen

Træner 40 27 81 20
Andreas-1809@hotmail.com

Træningstider


Onsdag fra kl. 16.30-18.00

Resultater


U10 Piger, let øvede

Kaia Grubbe

Kaia Grubbe

Træner 42 18 46 18
grubbehansen@gmail.com
Sofie Skyttegaard

Sofie Skyttegaard

Træner 40 79 29 02
sofie-skyt@live.dk
Katrine Sohnesen

Katrine Sohnesen

Træner 41 16 70 71
katrinesoh@hotmail.com

Træningstider


 Tirsdag 16.30 - 17.30

Resultater


Erik Byskov

Erik Byskov

Træner 21 84 21 37
byskov1976@gmail.com