Træningsplan i TIF børn & ungdom

Træningstider planlægges altid individuelt af trænerne på de enkelte hold. Her kan du se de pt. fastsatte træningstidspunkter for holdene i børne- & ungdomsafdelingen af Tårup IF

Hold Træningsdage Træningstidspunkt Trænere Mail Telefon
U15 drenge Tirsdag og torsdag 17.00 - 18.30 Anders Aalund / Nicolaj Bak / Mikkel Bisgaard 1992aalund@gmail.com / niko6927@gmail.com / bisgaard.13@live.dk 28 59 50 72 / 31 34 41 37 / 31 69 69 34
U13 drenge Mandag og torsdag 17.00 - 18.30 og 17.00 - 19.00 Michael Aagesen / Frederik Bredlund / Rasmus Mikkelsen michaelnaagesen@hotmail.com / frederik.bredlund@yahoo.dk / rtmrasmus@gmail.com 21 57 06 41 / 27 63 16 28 / 22 92 05 78
U12 drenge Mandag og onsdag 16.30 - 18.00 Mikkel Nielsen / Rasmus Lyngholm mikkel.nielsen76@gmail.com / rasmus@landlyst4x4.dk 24 42 01 71 / 23 27 32 24
U11 drenge Mandag og onsdag 16.30 - 18.00 Steen Pilegaard steenvicki@gmail.com 60 16 69 68
U10 drenge Mandag og onsdag 16.30 - 18.00 Per Frederiksen / Søren Rasmussen persalomonfrederiksen@gmail.com / hvidtfeldtrasmussen@outlook.com 27 12 16 44 / 40 44 72 53
U8 drenge Tirsdag og torsdag 16.30 - 18.00 Camilla Hedegaard Jensen camillahedegaardjensen@hotmail.com 28 55 28 90
U15 piger Mandag og onsdag 17.00 - 18.30 Puk Quist-Nielsen / Kristian Sohnesen / Andreas Poulsen quist-nielsen@privat.dk / kristiansoh@hotmail.com / Andreas-1809@hotmail.com 25 29 40 62 / 42 30 56 61 / 40 27 81 20
U12 piger Tirsdag og torsdag 17.00 - 18.30 Puk Quist-Nielsen / Kristian Sohnesen / Andreas Poulsen quist-nielsen@privat.dk / kristiansoh@hotmail.com / Andreas-1809@hotmail.com 25 29 40 62 / 42 30 56 61 / 40 27 81 20
U10 piger Mandag og onsdag 16:30 - 18:30 Kaia Grubbe / Sofie Skyttegaard / Katrine Sohnesen grubbehansen@gmail.com / sofie-skyt@live.dk / katrinesoh@hotmail.com 42 18 46 18 / 40 79 29 02 / 42 16 70 71
U6 mix Tirsdag 16:30 - 17:30 Erik Byskov byskov1976@gmail.com 21 84 21 37